x

DoubleLock Anti-Diefstal kabel 5 meter 20 mm Ø + beugelslot

doublelock, double lock, cable lock, 500, 500xl, 117388,DoubleLock Anti-Diefstal kabel 5 meter
FabrikantDoubleLock

DoubleLock Anti - Diefstal kabel 5 meter lang, 20 Ømm + beugelslot.
Verkoopprijs: € 98,95
Basisprijs inclusief BTW€ 120,00
Korting € -21,05

Preloader

Voorzien van massief beugelslot  Ø 16 mm, met ruime beugel (binnenmaat br 55mm x hoog 50mm).
Geplastificeerd om beschadigingen te voorkomen.

  • 500 cm (Ø 20 mm)
  • ART goedgekeurd in combinatie met de DoubleLock U-Lock BEAST
  • Voorzien van beugelslot met ruime beugel
  • Geplastificeerd om beschadiging te voorkomen
  • Drie sleutels inclusief led key
Er zijn geen nog geen recensies voor dit artikel.

Nieuwste producten in de webshop van Boatmax

Contact gegevens

Boatmax

Adonisweg 7

8938 BH Leeuwarden

Tel: 058 21 21 510

info@boatmax.nl

Openingstijden Zomer

Maandag:  Gesloten
Dinsdag: Gesloten
Woensdag: 09:30 - 18:00
Donderdag: 09:30 - 18:00
Vrijdag: 09:30 - 18:00
Zaterdag: 09:30 - 16:00
Zondag: Gesloten

Veiligheid

ideal logo

 postnl

Wij hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd en daarom mogen wij die plaatsen zonder toestemming.